درباره فعالیت‌های مختص بیشتر بدانید

موسسه‌ی چندمنظوره‌ی فرهنگی هنری مختص در سال ۱۳۹۸ با هدف آموزش، پرورش و تولید در عرصه‌ی فرهنگ و هنر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه‌ی فعالیت گرفت.

مختص از زمان آغاز فعالیت خود از همکاری و مشارکت اساتید صاحب‌نام در حوزه‌های مختلف فرهنگی هنری برخوردار بوده است و امید دارد با ارائه‌ی خدمات فرهنگی هنری و برگزاری دوره‌های آموزشی بتواند فعالیت‌های خود را گسترش دهد تا هنرمندان و جوانان مشتاق ایرانی بتوانند از خدمات آموزشی، فرهنگی و هنری مختص بهرمند شوند.

تهیه و تولید آثار:

با توجه به رویکرد موسسه‌ی مختص مبنی بر حمایت مادی و معنوی از جوانان و هنرمندان عزیز، کلیه‌ی هنرمندان فعال در حوزه‌های مختلف فرهنگی هنری که جهت ساخت اثر و یا اجرای پروژه‌ی خود نیاز به تهیه‌کننده، مجری طرح و … داشته باشند، می‌توانند از طریق سایت موسسه طرح جامعی از اثر هنری یا پروژه‌ی خود را برای ما ارسال کنند تا بعد از بررسی و تأیید طرح از سوی هیئت‌مدیره، جهت همکاری با این عزیزان تماس گرفته شود.

کارگاه‌های آموزشی:

موسسه‌ی مختص همواره قصد داشته است کلاس‌ها و کارگاه‌هایی با کیفیت بالا با حضور شاخص‌ترین اساتید و فعالان حرفه‌ای فرهنگ و هنر جهت دستیابی جوانان ایرانی به دانش و تخصص فرهنگی هنری برگزار کند.

برگزاری همایش،گردهمایی، سمینار:

برگزاری همایش‌ها، سمینارهای تخصصی و نیز همکاری در برپایی نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های فرهنگی هنری با بالاترین کیفیت از اهداف موسسه‌ی مختص است.

دیگرخدمات و فعالیت‌های مختص:

  • تهیه و عرضه محصولات فرهنگی، هنری دارای مجوز از قبیل: کتاب، اقلام رایانه‌ای در زمینه‌ی زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی و علوم قرآنی و نیز فیلم‌های مستند و سینمایی (دارای مجوز)
  • برگزاری نشست های فرهنگی، هنری، ادبی (شعر و شاعران)، معرفی، بررسی و نقد کتاب و نشریه و نیز انتخاب و اهدای جوایز به برگزیدگان آثار فرهنگی و هنری
  • مشارکت یا احیای طرح‌های پژوهشی، فرهنگی و هنری و نیز گردآوری و تدوین مجموعه‌های مستند درباره‌ی مسائل فرهنگی، هنری، اجتماعی و تاریخی
  • حروف‌چینی، ویرایش و تصحیح، تنظیم، طراحی و صفحه‌آرایی کتاب و نشریه و صفحات وب و الکترونیک و انجام خدمات نشر
  • طراحی، ساخت و راه‌اندازی مجتمع یا مرکز فرهنگی هنری
  • طراحی و برگزاری دوره آموزشی فرهنگی هنری مهارت‌های آزاد و مهارتی کاردانش
بهترین خدمات ما

تیم ما

سید محسن موسوی
مؤسس و عضو هیأت مدیره
سیده نصرت موسوی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
علی حجی
دبیر هنری و بازرس هیأت مدیره
غلامرضا کرمی
رییس هیأت مدیره
سید مجتبی موسوی
نائب رییس هیئت مدیره
مریم میری
مدیر داخلی
هادی جوزاک
گرافیست